Radoslav Adamovič

Savo pirmąjį profesionalų kontraktą Radoslav pasirašė vos sulaukęs pilnametystės. Jis atstovavo pajėgiems klubams Belgijoje, Baltarusijoje, Suomijoje ir Olandijoje, o su „Flamingo Volley“ yra tapęs Lietuvos čempionu ir Didžiosios taurės laimėtoju. Visos karjeros metu Rado būdavo komandų lyderis ir emocinis variklis. Jo užsidegimas aikštelėje persidavė ir trenerio darbui, tad pasiruoškite energingoms ir atkaklioms treniruotėms, po kurių visad jausitės nugalėtojais.

Jonas Rakickas

DSC_5072Tinklinį pradėjau lankyti Kauno centro sporto mokykloje būdamas 12 metų. Su Kauno miesto komanda esu laimėjęs įvairaus amžiaus (vaikų, jaunių, jaunimo) prizines vietas Lietuvoje, taip pat buvau jaunių, jaunimo Lietuvos rinktinės narys.

Aukščiausioje tinklinio lygoje žaisti pradėjau būdamas 18 metų, pirmoji komanda buvo Kauno LKKA Atletas, vėliau perėjau į Vilniaus„Technolux“ ( dabartinė „Flamingo Volley“) komandą. Pirmasis bronzos medalis aukščiausioje lygoje buvo iškovotas atstovaujant„Šiaulių Elga-Startas“ komandą.

Po metų atstovaujant Šiaulių komandą sugrįžau į tą pačią Vilniaus komandą. Su ja laimėjome aukščiausią vyrų tinklinio lygą, Didžiąją sporto taurę, taip pat du metus žaidėme Baltijos lygoje „Shenker“.

2010 -2012 metais buvau pakviestas į Lenkijos 1 lygos komandą „SLEPSK“ Suwalki, su kuria lygoje pasiekėme 3-4 vietą. Tai aukščiausias karjeros pasiekimas. Esu laimėjęs 3 vyrų aukščiausios lygos aukso medalius, 2 kartus – sidabro ir 2 kartus bronzos medalius. Taip pat esu 5 kart didžiosios taurės nugalėtojas bei 3 kart studentų lygos nugalėtojas. Stipriausios tinklinio pusės – užtvara ir puolimas.

Marius Linartas

2013-08-25 18.13.54Tinklini pradėjau lankyti būdamas 30 metų tuometinėje Lietuvos čempionų komandoje „Flamingo volley“, vedamas didelio noro išmokti žaisti ir dalyvauti profesionaliose aukščiausios lygos varžybose. Treniruotėse dalyvaudavau 30 dienų per mėnesį (profesionalios komandos treniruojasi kas dieną, o savaitgaliais žaidžia varžybose) ir kai būdavo 2 treniruotės per dieną, niekada jų nepraleisdavau, tas lėmė kad po 2 metų daugelį varžybų pradėdavau startinėje sudėtyje ir su komanda esu laimėjęs 5 kartus Lietuvos čempionato auksą, 1 kartą sidabro, bei bronzos medalius, 5 kartus esu didžiosios taurės laimėtojas.

Esu daug kartų laimėjęs 1-ąsias ir prizines vietas įvairiuose Pliažinio Tinklinio turnyruose.

Tinklinio aikštelėje ir treniruotėse esu praleidęs 2500 dienų, todėl puikiai galiu patarti ir išmokyti jus kaip žaisti tinklinį ir kaip tą daryti techniškai ir tvarkingai, o svarbiausiai jausti tame begalinį malonumą.

Stipriausios tinklinio pusės – priėmimas ir gynyba.

Robert Juknevič

Tinklinį pradėjau lankyti Vilniaus sporto mokykloje būdamas 11 metų. Su Vilniaus komanda pasiekėme daug pergalių Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatuose. Taip pat atstovavau Lietuvos jaunimo rinktinė, o į aukščiausią tinklinio lygą papuoliau 17 metų, kur pirmasis klubas buvo „Flamingo Volley“. Pirmaisiais metais buvo ir pirmasis aukso medalis bei pirmoji išlošta Didžioji sporto taurė.

2014-2015 metais išvažiavau žaisti į Estijos klubą „DANPOWER“ Võru su kuria žaidėme Baltijos lygoje „Shenker“. Bandžiau savo jėgas žaisdamas ir pliažo tinklinį, deja, ten sekėsi prasčiau iki 2015 metų vasaros, kol su porininku laimėjome Lietuvos vyrų pliažo tinklinio čempionatą ir papuolėme į rinktinę, kur atstovavome Lietuvai kontinentinėse varžybose.

Esu laimėjęs 1 vyrų aukščiausios lygos auksą, 1 sidabro ir 1 bronzos medalius. Taip pat esu dukart didžiosios taurės nugalėtojas bei vienąkart paplūdimio tinklinio čempionas.

Stipriausios tinklinio pusės-puolimas ir priėmimas.

Aušra Sadovskaja

Tinklinį pradėjau lankyti Alytaus sporto mokykloje būdama 11 metų. 14 metų buvau pakviesta mokytis ir sportuoti į tuometinę Panevėžio sporto mokyklą – internatą. 1986 – 1989 metais mokiausi ir baigiau Panevėžio aukštesniąją olimpinio rezervo sporto mokyklą. Su Panevėžio komanda buvome pasiekę daug pergalių jaunių ir jaunimo čempionatuose.Tuo metu atstovavau ir Lietuvos jaunių bei jaunimo rinktinei ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose turnyruose.

1991-1992 metais su Pedagoginio universiteto komanda „Šviesa“ tapome Lietuvos čempionato prizininkėmis (2 vieta). Taip pat esu dalyvavusi Paplūdimio tinklinio Lietuvos čempionatuose. Su savo porininke Svetlana Bekiš 2007- 2009 m. tapome prizininkėmis (3 vieta). Esu tapusi paplūdimio tinklinio komercinių turnyrų nugalėtoja. Šiuo metu atstovauju salės tinklinio „Laimos“ komandai, su kuria nuolat dalyvaujame Lietuvos, Europos, pasaulio salės ir paplūdimio tinklinio sporto meistrų varžybose, tarptautiniuose turnyruose. Esame Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žaidynių, S. Batoro taurės nugalėtojos (2015-2016 m.).

Stipriausios tinklinio pusės – puolimas ir gynyba.